יועץ אסטרטגי - יוסי לוי

יוסי לוי, יועץ אסטרטגי ואיש פרסום מוביל, מנהל ובעלים של החברה, בעל ניסיון של 13 שנים בייעוץ אסטרטגי, ליווי אישי ונבחרי ציבור, רשויות מקומיות וניהול משברים.

יוסי לוי, יליד שנת 1986, מרצה ויזם בתחום הדיגיטל והפרסום.

ניסיון אקדמי

בשנים האחרונות לימד והרצה יוסי בתחומי השיווק הדיגיטלי במכללות רבות וביניהן – ג'ון ברייס, טכניון, האקריו, המכללה לניו מדיה ועוד.

כיום יוסי מנהל את קורס הדגל של המכללה הטכנולוגית רופין, הקורס לשיווק דיגיטלי. במסגרת הקורס מוכשרים בכל שנה למעלה מ-100 תלמידים בשיווק דיגיטלי ממוקד תוצאות.

במסגרת מערך הלימודים של המרכז לשלטון מקומי, יוניברסיטי, יוסי מנהל את הקורס הייעודי לדוברים ואנשים מפתח ברשויות מקומיות, קורס לניהול ערוצים דיגיטליים. עד היום עברו עשרות דוברים ואנשי מדיה ברשויות מקומיות את הקורס של יוסי והוכשרו כמנהלי מדיה מוסמכים.

ניסיון כיועץ אסטרטגי

יוסי מומחה בפרסום אורגני וממומן בפלטפורמת גוגל, ניהול קמפיינים בפייסבוק ואף ניתוח אתרים ומגמות באמצעות גוגל אנליטיקס.

במסגרת הייעוץ האסטרטגי יוסי ניהל קמפיינים לבחירות ברשויות המקומיות ובבחירות הארציות. היעוץ האסטרטגי של יוסי כולל ניתוח מדוקדק של קהל היעד ויצירת קמפיינים איכותיים ומדויקים להעברת המסר.

הליווי האסטרטגי הוא כולל ומתחיל משלב האיפיון ועד להשגת התוצאה הפרסומית.

ניסיון בפלטפורמות דיגיטליות

יוסי מלווה עסקים וחברות גדולות כיועץ אסטרטגי דיגיטלי ומנהל עבור אותן חברות את מערך הפרסום הדיגיטלי, בניית הקמפיינים ומשפכי השיווק, ייעוץ אסטרטגי למנכ"לים ואף ניהול תקציב המדיה של אותן חברות.

יוסי הוא מוסמך גוגל לפרסום ממומן בפלטפורמות גוגל ADS ולניתוח אתרים בגוגל אנליטיקס.

יוסי מחזיק בהסמכת פייסבוק blue print וסוכנות הפרסום שלו מוכרת ומאושרת על ידי פייסבוק כסוכנות פרסום בכירה ומובילה בישראל.